قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت   چشمه کوثر:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت چشمه کوثر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سایت چشمه کوثر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت چشمه کوثر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت  چشمه کوثر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت چشمه کوثر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت چشمه کوثر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات سایت چشمه کوثر استفاده می‏‌کنید، سفارش   خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت چشمه کوثر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت چشمه کوثر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه یا تماس تلفنی )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت چشمه کوثر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند پشتیبانی سایت چشمه کوثر رادر جریان بگذارند .
توجه داشته باشید که  /۰۲۱۲۲۱۳۹۰۱۳/۰۹۰۳۵۲۴۵۹۳۵/ تنها شماره‌ای  است که سایت چشمه کوثر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت   چشمه کوثر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت چشمه کوثر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به اطلاع دهید. همچنین/۰۲۱۲۲۱۳۹۰۱۳/۰۹۰۳۵۲۴۵۹۳۵/  ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش سایت چشمه کوثر را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سایت چشمه کوثر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت چشمه کوثر متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از  سایت چشمه کوثر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت چشمه کوثر ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت چشمه کوثر جزئی از اموال سایت چشمه کوثر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت چشمه کوثر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت چشمه کوثر محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت چشمه کوثر به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی۱۳ / ۱۵ الی ۲۰ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت چشمه کوثر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق واتس اپ ،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند سایت چشمه کوثر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت چشمه کوثر به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت   چشمه کوثر محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
سایت  چشمه کوثر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سایت چشمه کوثر محفوظ است.

شما عزیزان میتوانید از طیق شماره های زیر ویا مراجعه ی حضوری انتقاد پیشنهاد و یا شکایات خودرا با مسئولین  مجموعه در میان بگذارید

     تلفن تماس ما : ۹۸۲۱۲۲۱۳۹۰۱۳+

  شماره ی پشتیبانی از شما : ۹۸۹۰۳۵۲۴۵۹۳۵+ 

آدرس ما : ایران‚تهران‚سعادت آباد‚میدان شهید طهرانی مقدم(کاج) مسجد جامع الرسول چشمه کوثر https://bit.ly/2KlE8yB

  کد پستی ما :۱۹۹۸۷۱۳۸۱۱